Przyjmujemy rezerwację zielonych szkół, kolonii letnich i innych grup zorganizowanych na 2024 r.:

Gościniec „Nad Zalewem”

Gościniec może jednorazowo pomieścić około 70 osób w pokojach i domkach. Budynek składa się z pokoi 2, 3, 4 – osobowych oraz dwupokojowych apartamentów 5 – osobowych.

Gościniec

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, telewizję, przedpokój i osobne wejście z dworu.

Wnętrza wykończyliśmy panelami i boazerią z sosny syberyjskiej. Dzięki temu są schludne, ciepłe i przytulne. W kwaterach opiekunów znajdują się też czajniki bezprzewodowe oraz naczynia. Pokoje dla zielonych szkół

Ośrodek posiada liczne udogodnienia i atrakcje dla gości.

Na miejscu stołówka i trzy zamykane parkingi (m.in. dla autokaru). Posiadamy również plac zabaw, ogród, boiska, sprzęt wodny, paleniska, grille. Opiekunowie otrzymują bezpłatny dostęp do WiFi.

Od południowej strony za oknami rozciąga się urokliwa panorama Zalewu Wiślanego.

Na jego brzegu ulokowana jest nasza przystań. Do dyspozycji Gości oddajemy rowery wodne, łodzie spacerowe, żaglówki, kajaki i pontony. Widok na Zalew Wiślany

Od północnej strony otacza nas las.

Znajdujemy się w najwęższym pasie mierzei, więc do morza dojdziemy spacerem w około 15 minut. Malowniczy dukt leśny zaprowadzi nas do piaszczystej, szerokiej plaży bałtyckiej.

Plaża nad morzem

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo grupy to dla nas kwestia kluczowa.

Cały teren ośrodka jest ogrodzony. Grupom udostępniamy klucze do pokoi. Parking dla autokaru jest zamykany. Posiadamy wyposażenie przeciwpożarowe i regularnie wykonujemy jego przeglądy.

Dbamy o aktualność wszelkich atestów. Podczas kontroli celująco spełniamy wymogi BHP, Sanepidu, P-poż i inne ustalone przez ustawodawcę.